Деревозащитное средство Доктортекс IP-013 10л, Киев

Деревозащитное средство Доктортекс IP-013 10л

Информация о товаре

Цена: 473,00 Грн. за шт.
Заказать товар
Готовий водний,екологічно чистий розчин з протигрибковими та протиплiснявими компонентами. Не мiстить важких металiв.Кольоровий декоративний атмосферостiйкий з антисептичною дiєю захисний склад для зовнiшнiх та внутрiшнiх робiт по дереву.

Деревозащитное средство Доктортекс IP-013 10л. Детальное описание товара

Готовий водний розчин з протигрибковими та протиплiснявими компонентами. Не мiстить важких металiв.Кольоровий декоративний атмосферостiйкий з антисептичною дiєю захисний склад для зовнiшнiх та внутрiшнiх робiт по дереву.

Призначення

Для знищення та запобiгання появи грибкiв, плiсняви на пиляних та струганих дерев"яних поверхнях. Пiдкреслює природну красу текстури дерева. Не потребує подальшого покриття лакофарбовими матерiалами. Об"єкти застосування: вiкна, дверi, стiни, фасади будинкiв, веранди, альтанки, балкони, паркани та iншi дерев"янi поверхнi.

Перевага

Високоефективна сумiш проти грибка та плiсняви. Забезпечує декоративну обробку пiд цiннi породи деревини i захищає вiд УФ-випромiнювання. Глибоко проникає в деревину не викликає корозiю металу. Не видiляє шкiдливi речовини, без запаху, вогневибухобезпечний,

Застосування

Поверхню очищають вiд пилу та бруду. Перед застосуванням сумiш ретельно перемiшати. Сумiш наносять на сухi ( вологiсть деревини не бiльше 20%) , необробленi лакофарбовими матерiалами, дерев"янi поверхнi щiткою, або розпилювачем в 2 шари. При нанесеннi щiткою невелику кiлькiсть сумiшi потрiбно старанно розтирати на поверхнi. Колiр пофарбованої деревини залежить вiд кiлькостi нанесеного матерiалу. Для змiни вiдтiнку кольору допускається змiшувати сумiшi мiж собою. Температура нанесення - не нижче +10°С. Норма витрати 1л на 7-10 м^2 струганої поверхнi та 1л на 4-5 м^2 пиленої поверхнi. Мiжшарова витримка через 1-2 години, а повне висихання через 4 години при температурi +(20+-5)°С i вiдноснiй вологостi 50-60%. При необхiдностi можливе нанесення акрилових або алкiдних матерiалiв других виробникiв, попередньо виконавши пробне викрашування для визначення сумiсностi.


Доступні кольори:вишня,груша,дуб,каштан,горіх,палісандр,сосна.

Возможные объемы поставок товара

от 1 шт.

Контакты поставщика

Телефоны:
+38(097)-727-07-62

Деревозащитное средство Доктортекс IP-013 10л, добавлен на сайт 24 апр. 2012 г.
  • Другие товары компании
  • Похожие товары других компаний

Контактная информация

Стройсклад

Контактное лицо: Богдан Савченко

Телефоны: +38(097)-727-07-62

Адрес: Киевская обл., Киев, ул.Щербакова 4

Написать нам

Следите за обновлениями

Сайт работает на платформе UA Build

© 2018 Стройсклад. All rights Reserved

Сообщить о плохом содержании

Вверх